Ogłoszenia, 12.11.2023

Strona główna » Ogłoszenia » Ogłoszenia, 12.11.2023

Dzisiejsza niedziela jest dniem solidarności z Kościołem Prześladowanym, w którym szczególnie chcemy pomóc chrześcijanom, którzy mają bardzo trudną sytuacją  na Bliskim Wschodzie. Przy wyjściu z kościoła, zbiórka do puszek na ten cel.

Dzisiaj o 15.00 Godzina Miłosierdzia po której będzie nabożeństwo różańcowe z okryciem płaszczem MB z Guadalupe.

W sobotę wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy,  której  relikwie posiadamy, a która może wyprosić wiele łask. Potrzeba tylko naszej ufnej modlitwy.

W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca, kolekta będzie przeznaczona na cele inwestycyjne.Serdeczne dzięki za ofiary.

Bóg zapłać Panu Robertowi za usługę zwyżką przy naprawie elewacji kościoła i. Polecam jego usługi potrzebującym tego sprzętu.

Na sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę mieszkańców z ul. Huldczyńskiego 14.

Za dwa tygodnie, w Uroczystość Chrystusa Króla będzie my poświęcali nowy, piękny sztandar naszej parafii. Bóg zapłać sponsorce tego cennego prezentu.

LIS