Wyszukiwarka

Parafia Bożego Ciała
w Zawierciu

Ogłoszenia parafialne 5.11.2023r

Strona główna » Ogłoszenia » Ogłoszenia parafialne 5.11.2023r

wielkość tekstu: A | A | A

Dzisiejsza listopadowa niedziela kieruje nasze myśli na zmartwychwstanie i życie wieczne. Wspominając w tych dniach naszych bliskich zmarłych, pamiętajmy, że kresem naszych ziemskich dróg jest również wieczność. Codziennie, do środy, modlimy się na Mszy wieczornej z wyczytaniem naszych bliskich.

Dzisiaj o 15.00 zmiana tajemnic żywego różańca i Godzina Miłosierdzia.

W sobotę – 11 listopada z okazji 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości pragniemy polecać Bożej Opatrzności losy naszej Ojczyzny i rodaków na całym świecie. Msze Święte w naszym kościele o godz 7.30, . 9.00, 16.00.

 Za tydzień będziemy obchodzić XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. To okazja do szczególnej pamięci i modlitwy w intencji chrześcijan prześladowanych współcześnie na całym świecie. Przy wyjściu z kościoła prosimy o ofiary do puszek – „Bóg zapłać” za życzliwość. Także tego dnia będziemy obchodzić już po raz szósty ustanowiony przez papieża Franciszka Światowy Dzień Ubogich.

 W tym tygodniu będziemy wspominać: 09 XI rocznicę poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – Matki wszystkich kościołów świata; 10 XI – św. Leona Wielkiego; 11 XI – św. Marcina.

W tym tygodniu kończymy prace konserwatorsko malarskie w pomieszczeniach na chórze w wieży, i w kaplicy Jezusa Miłosiernego. Prace przy suficie rozpoczniemy za ok. dwa tygodnie. Bóg zapłać za ofiary.

W związku z Peregrynacją Obrazu MB z Jasnej Góry do wszystkich parafii w naszej Archidiecezji, która rozpocznie się 6 kwietnia 2024r., jest możliwość  wpisania się do Księgi Zawierzenia.  Jest ona w zakrystii. Zapraszamy.

Na sprzątanie Kościoła zapraszamy w piątek mieszkańców z ul Huldczyńskiego 11.

06

LIS

2023

162

razy

czytano

parafiabozegociala.pl

Kult Dzieciątka
Jezus w tutejszym
kościele

Modlitwy

do Dzieciątka Jezus

Święta Rita

z Cascia (1381-1457)

Święta od spraw
beznadziejnych

Apostolat Różańca Św.

i Płaszcza Matki Bożej z Guadalape

Bractwo Św. Szkaplerza Karmelitańskiego

Żywy Różaniec

Rycerstwo Św. Michała Archanioła

Transmisja na żywo

Msza św. w dni powszednie godz. 17:00 Msza niedzielna 16:00 Adoracja 15:00

strona głównaaktualnościParafiaMsze św.Sakramenty św.Dzieciątko Jezusśw. RitaNabożeństwo do MBGaleriaKontaktPolityka prywatności
Rzymskokatolicka Parafia p.w. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Zawierciu Archidiecezja Częstochowska.
Pasja
tworzenia

osób online: 1

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL

Prośba o modlitwę

Dodaj prośbę o modlitwę

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN


Warning: include(modules/Lector_1__1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/am1x2007081233/domains/parafiabozegociala.pl/private_html/index1_normal.php on line 417

Warning: include(modules/Lector_1__1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/am1x2007081233/domains/parafiabozegociala.pl/private_html/index1_normal.php on line 417

Warning: include(): Failed opening 'modules/Lector_1__1.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56/lib/php') in /home/am1x2007081233/domains/parafiabozegociala.pl/private_html/index1_normal.php on line 417
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Prośba o modlitwę
Dodaj prośbę o modlitwę
Zobacz wpisy

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.