Wyszukiwarka

Parafia Bożego Ciała
w Zawierciu

Ogłoszenia parafialne 11.02.2024

Strona główna » Ogłoszenia » Ogłoszenia parafialne 11.02.2024

wielkość tekstu: A | A | A

  1. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Msza św. w intencji chorych z sakramentem namaszczenia o godz. 16/00. Do skarbony za ławkami można złożyć ofiarę dla niepełnosprawnych sierot społecznych zamieszkujących Domy Betel.
  2. Dzisiaj także po koronce do Bożego Miłosierdzia, będzie różaniec i okrycie płaszczem MB z Guadalupe – przybędzie też grupa pielgrzymów z Katowic. Po Mszy będzie egzorcyzm wody, soli i oleju.

3. W Środę Popielcową (14.02.) rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. Msze św. o godz. 7.30 i 17/00. Tego dnia obowiązuje post ścisły (jakościowy i ilościowy). Do wtorku można przynosić ubiegłoroczne palmy dla pozyskania popiołu.

4. Droga Krzyżowa w piątki o godz. 16/30, Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 16.00.  W tym tygodniu Drodze Krzyżowej będzie przewodniczyła Rodzina świętego Szkaplerza, a po Mszy św. będzie spotkanie tegoż Bractwa. Zapraszamy także nowych chętnych.

5. W najbliższy piątek o godz. 18.00 odbędzie się w domu parafialnym pierwsze spotkanie Młodzieżowej Wspólnoty Szalupa. Zapraszamy młodzież szkół średnich i starszych klas szkół podstawowych, bez względu na to czy ktoś chodzi na katechezę czy nie, czy był bierzmowany czy nie, gorliwych, ale i Szukających i obojętnych - wszyscy znajdą dobre słowo, życzliwość, akceptację i ciekawe spotkania. Zaprośmy też bliźnich na ten piątek – godzina 18.00.

6. W przyszłą niedzielę Na Mszy o 16.00 będziemy się modlić przez przyczynę św. Walentego odobrego męża lub żonę. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy – będzie też niespodzianka.

7. Nawiedzając Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie módlmy się o błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny.

8. Na sprzątanie kościoła zapraszamy w sobotę, na 8.30 mieszkańców z ul. Warszawskiej i Metalowców.

15.02. czwartek, Bł. Michała Sopoćki, prezbitera. 

12

LUT

2024

182

razy

czytano

parafiabozegociala.pl

Kult Dzieciątka
Jezus w tutejszym
kościele

Modlitwy

do Dzieciątka Jezus

Święta Rita

z Cascia (1381-1457)

Święta od spraw
beznadziejnych

Apostolat Różańca Św.

i Płaszcza Matki Bożej z Guadalape

Bractwo Św. Szkaplerza Karmelitańskiego

Żywy Różaniec

Rycerstwo Św. Michała Archanioła

Transmisja na żywo

Msza św. w dni powszednie godz. 17:00 Msza niedzielna 16:00 Adoracja 15:00

strona głównaaktualnościParafiaMsze św.Sakramenty św.Dzieciątko Jezusśw. RitaNabożeństwo do MBGaleriaKontaktPolityka prywatności
Rzymskokatolicka Parafia p.w. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Zawierciu Archidiecezja Częstochowska.
Pasja
tworzenia

osób online: 1

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL

Prośba o modlitwę

Dodaj prośbę o modlitwę

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN


Warning: include(modules/Lector_1__1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/am1x2007081233/domains/parafiabozegociala.pl/private_html/index1_normal.php on line 417

Warning: include(modules/Lector_1__1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/am1x2007081233/domains/parafiabozegociala.pl/private_html/index1_normal.php on line 417

Warning: include(): Failed opening 'modules/Lector_1__1.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56/lib/php') in /home/am1x2007081233/domains/parafiabozegociala.pl/private_html/index1_normal.php on line 417
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Prośba o modlitwę
Dodaj prośbę o modlitwę
Zobacz wpisy

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.