XIII Niedz. zw. 28.06.2020

Strona główna » Ogłoszenia » XIII Niedz. zw. 28.06.2020

Dzisiaj witamy serdecznie w naszej parafii nowego wikariusza – ks. Dariusza Szczepańczyka, który przybywa z Myszkowa. Polecam Go życzliwości i modlitwie naszych parafian.

Do wtorku jeszcze zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe, z Litanią ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Jutro przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu szczególną modlitwą obejmijmy Ojca Świętego Franciszka i Jego posługę.

W piątek po Mszy św wieczornej ma swoje spotkanie Rycerstwo Św. Michała Archanioła.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.  W pierwszą sobotę miesiąca Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godzinie 16.30.

W przyszłą niedzielę o godz.15.00,Godzina Miłosierdzia i  zmiana tajemnic różańca.

Wszystkim rozpoczynającym wakacje życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku oraz Bożej opieki.

Sprzątanie kościoła – na sobotę zapraszamy mieszkańców z ul. Krakowskiej. Dziękujemy mieszkańcom z ul. Południowej 6 sprzątanie w dniu wczorajszym.

CZE