Dzisiaj przeżywamy pierwszą niedzielę Wielkiego Postu. Kończą się właśnie trwające od Środy Popielcowej Kwartalne dni modlitw o ducha pokuty.
O godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia i zmiana Tajemnic Żywego Różańca. Zapraszamy o godz. 16.00 na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem Pasyjnym.
W dzisiejszą niedzielę przypada święto państwowe (od 2011 .: Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. W ten sposób przywołujemy zasługi wielu oddanych Polaków, skupionych w organizacjach i grupach niepodległościowych, którzy po zakończeniu II wojny światowej zdecydowali się na podjęcie nierównej walki o suwerenność i niepodległość naszej Ojczyzny.
W wielkim poście zapraszamy w każdy piątek o 16.30 na Drogę Krzyżową, a w niedziele o 16.00 na Gorzkie Żale. Rekolekcje wielkopostne odbędą się w naszej parafii za dwa tygodnie – od 15.03.2020.
W środę, 4 marca, w liturgii czcimy Świętego Kazimierza (1458-1484), polskiego królewicza, który swym bogobojnym życiem udowodnił, że władza wcale nie musi być okazją do nadużyć, korupcji ani gromadzenia doczesnego bogactwa.
W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się w intencji powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego. W piątek odwiedzimy chorych w domach – prosimy ich zgłaszać w zakrystii.W sobotę o 16.30 nabożeństwo wynagradzające do Matki Bożej.
W piątek ma swoje spotkanie Rycerstwo Św. Michała Archanioła.
Dziękujemy mieszkańcom ul. Rataja za sprzątanie kościoła, na sobotę zapraszamy parafian z ul. Huldczyńskiego 11.
Bóg zapłać za ofiary składane na zakup dzwonu jak też za złożony złom metali kolorowych na ten cel. Martwię się, bo mamy dużą kwotę do zapłaty w najbliższych miesiącach.
Polecamy akcję Caritas – Skarbonka Wielkopostna. Można je zabrać ze stolika przy wyjściu.
Zachęcamy do podjęcia adoracji w Kaplicy Najświętszego Sakramentu. Deklaracje przy wyjściu.
Ks.Arcybiskup Wacław Depo poleca nam śpiew Suplikacji w intencji powstrzymania zagrożeń w naszej Ojczyźnie. /Komunikat w załączeniu/, prosimy także o zapoznanie się z apelem Ministra Zdrowia. – do wglądu w gablotce.
W ub. Tygodniu pożegnaliśmy + Alicję Morel. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
Warning: include(modules/Lector_1__1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/am1x2007081233/domains/parafiabozegociala.pl/private_html/index1_normal.php on line 417
Warning: include(modules/Lector_1__1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/am1x2007081233/domains/parafiabozegociala.pl/private_html/index1_normal.php on line 417
Warning: include(): Failed opening 'modules/Lector_1__1.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56/lib/php') in /home/am1x2007081233/domains/parafiabozegociala.pl/private_html/index1_normal.php on line 417