Wyszukiwarka

Parafia Bożego Ciała
w Zawierciu

Ogłoszenia duszpasterskie 02 kwietnia 2017 r.

Strona główna » Ogłoszenia » Ogłoszenia duszpasterskie 02 kwietnia 2017 r.

wielkość tekstu: A | A | A

1. Serdecznie witamy O. Marka Kordaszewskiwgo z Lichenia, który przewodniczy naszym rekolekcjom. Program w gablotce i w okolicznościowych gazetkach. Serdecznie zapraszamy.

2. Dzisiaj o 15.oo Godz. Miłosierdzia i zmiana Taj. Żywego Różańca. Od dziś rozpoczynamy II część Wielkiego Postu, mającą charakter pasyjny. /stąd zasłony na krzyżach/.

3. Dzisiaj, w piątek i przyszłą niedzielę palmową można zaopatrzyć się w palny i ozdoby świąteczne oraz paschaliki – ofiary przeznaczone zostaną na dekoracje wielkanocne w naszym kościele.

4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek miesiąca.

5. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm będzie na każdej Mszy św. Zapraszamy o 12.00 do konkursu na największą i najpiękniejszą palmę.

6. Obecnie peregrynacja Figury MB Fatimskiej trwa na ul. Południowej 6. Za ok. tydzień przejdzie na Huldczyńskiego 1. Zachęcamy rodziny do modlitewnego spotkania z MB Fatimską w rodzinnym gronie.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, szczególnie Niedzieli; przy wyjściu z kościoła są do nabycia także książki o Fatimie i wielkich Zawiercianach.

8. Polecamy także uwadze film dokumentalny pt. „Wyzwolenie kontynentu. Jan Paweł II i upadek komunizmu”, który premierę będzie miał dziś o godz. 13:05 na antenie TVP 1.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Południowej 6 /było7 osób/, na sobotę prosimy mieszkańców Senatorskiej D. prywatne.

 

INTENCJE RÓŻAŃCOWE – KWIECIEŃ

INTENCJA PAPIESKA: Aby młodzież umiała wielkodusznie odpowiadać na swoje powołanie, rozważając poważnie również możliwość poświęcenia się Panu w Kapłaństwie lub życiu konsekrowanym.

INTENCJA PARAFIALNA: Aby wszyscy Parafianie skorzystali z łask, które Jezus wysłużył nam przez swoja mękę i krzyż; aby Wielki Post był czasem czynienia dobra.

02

KWI

2017

443

razy

czytano

parafiabozegociala.pl

Kult Dzieciątka
Jezus w tutejszym
kościele

Modlitwy

do Dzieciątka Jezus

Święta Rita

z Cascia (1381-1457)

Święta od spraw
beznadziejnych

Apostolat Różańca Św.

i Płaszcza Matki Bożej z Guadalape

Bractwo Św. Szkaplerza Karmelitańskiego

Żywy Różaniec

Rycerstwo Św. Michała Archanioła

Transmisja na żywo

Msza św. w dni powszednie godz. 17:00 Msza niedzielna 16:00 Adoracja 15:00

strona głównaaktualnościParafiaMsze św.Sakramenty św.Dzieciątko Jezusśw. RitaNabożeństwo do MBGaleriaKontaktPolityka prywatności
Rzymskokatolicka Parafia p.w. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Zawierciu Archidiecezja Częstochowska.
Pasja
tworzenia

osób online: 2

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL

Prośba o modlitwę

Dodaj prośbę o modlitwę

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN


Warning: include(modules/Lector_1__1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/am1x2007081233/domains/parafiabozegociala.pl/private_html/index1_normal.php on line 417

Warning: include(modules/Lector_1__1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/am1x2007081233/domains/parafiabozegociala.pl/private_html/index1_normal.php on line 417

Warning: include(): Failed opening 'modules/Lector_1__1.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56/lib/php') in /home/am1x2007081233/domains/parafiabozegociala.pl/private_html/index1_normal.php on line 417
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Prośba o modlitwę
Dodaj prośbę o modlitwę
Zobacz wpisy

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.