Wyszukiwarka

Parafia Bożego Ciała
w Zawierciu

.Ogłoszenia, 02.06.2024

Strona główna » Ogłoszenia » .Ogłoszenia, 02.06.2024

wielkość tekstu: A | A | A

Dziś przypada dziewiąta niedziela zwykła w roku liturgicznym. Wieczorna Msza św. będzie odprawiona w intencji naszych Róż Różańcowych. Serdecznie wszystkich zapraszamy do uczestnictwa w tej formie modlitwy.

W miniony czwartek obchodziliśmy uroczystość Bożego Ciała. Bóg zapłać wszystkim, którzy licznie wzięli udział w procesji eucharystycznej ulicami naszej Parafii, a szczególnie tym, którzy zbudowali ołtarze, jak również asyście, ministrantom i lektorom, dziewczynkom sypiącym kwiaty, bractwom naszej parafii, lektorom i wszystkim grupom parafialnym.

We czwartek, na zakończenie oktawy Bożego Ciała, o godz. 17.00 wyruszy procesja eucharystyczna do dwóch ołtarzy, Zapraszamy wszystkich do uwielbienia Chrystusa eucharystycznego podobnie jak w dniu odpustu. Po procesji będzie Msza św. Będzzie też błogosławieństwo małych dzieci oraz kwiatów i ziół.

Pierwsza niedziela czerwca obchodzona jest jako Dzień Dziękczynienia. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na świątynięOpatrzności Bożej. Bóg zapłać.

Rozpoczęliśmy czerwiec – miesiąc poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W godzinie wieczornej Mszy św. odprawiamy nabożeństwo z odmówieniem Litanii do Serca Bożego; Gorąco wszystkich zapraszamy.

W pierwszy piątek czerwca przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, która jest również Światowym Dniem Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Przypominamy również, że w tym uroczystym dniu nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotę, 8 czerwca, przypada wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

W przyszłą niedzielę na Mszę św. o 9.00 zapraszamy rodziców młodzieży przygotowującej się do S. Bierzmowania oraz młodzież. Po Mszy będzie spotkanie.

Zapisujemy do grona ministrantów i lektorów, do chórku parafialnego,a także do grupy I-szo komunijnej na nowy rok szkolny.

Zapisujemy na pielgrzymkę przyszłoroczną do Miedżugorie, w początku września jest możliwość zapisu na pielgrzymkę parafialną do Włoch /trzeba się zdecydować do połowy czerwca/.

Na sprzątanie kościoła zapraszamy mieszkańców z ul. Senatorskiej 21. Bóg zapłać zapiękną pracę mieszkańcom z ul. Polskiej.

02

CZE

2024

117

razy

czytano

parafiabozegociala.pl

Kult Dzieciątka
Jezus w tutejszym
kościele

Modlitwy

do Dzieciątka Jezus

Święta Rita

z Cascia (1381-1457)

Święta od spraw
beznadziejnych

Apostolat Różańca Św.

i Płaszcza Matki Bożej z Guadalape

Bractwo Św. Szkaplerza Karmelitańskiego

Żywy Różaniec

Rycerstwo Św. Michała Archanioła

Transmisja na żywo

Msza św. w dni powszednie godz. 17:00 Msza niedzielna 16:00 Adoracja 15:00

strona głównaaktualnościParafiaMsze św.Sakramenty św.Dzieciątko Jezusśw. RitaNabożeństwo do MBGaleriaKontaktPolityka prywatności
Rzymskokatolicka Parafia p.w. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Zawierciu Archidiecezja Częstochowska.
Pasja
tworzenia

osób online: 1

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL

Prośba o modlitwę

Dodaj prośbę o modlitwę

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN


Warning: include(modules/Lector_1__1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/am1x2007081233/domains/parafiabozegociala.pl/private_html/index1_normal.php on line 417

Warning: include(modules/Lector_1__1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/am1x2007081233/domains/parafiabozegociala.pl/private_html/index1_normal.php on line 417

Warning: include(): Failed opening 'modules/Lector_1__1.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56/lib/php') in /home/am1x2007081233/domains/parafiabozegociala.pl/private_html/index1_normal.php on line 417
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Prośba o modlitwę
Dodaj prośbę o modlitwę
Zobacz wpisy

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.