Ogłoszenia,, 11.10.2020, 28 Ndz. Zwykła

Strona główna » Ogłoszenia » Ogłoszenia,, 11.10.2020, 28 Ndz. Zwykła

Dzisiaj Dzień Papieski. W całej Polsce przeprowadzana jest zbiórka ofiar na stypendia dla uzdolnionej młodzieży.Ofiary na ten cel składamy do szklanej puszki przy wyjściu. Bóg zapłać.

Młodzież z KSMu naszej parafii rozprowadza papieskie kremówki.

W tym tygodniu przypada: we wtorek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, w środę Dzień Edukacji Narodowej – serdeczne życzenia składamy nauczycielom i wychowawcom, w czwartek św. Teresy, w piątek św. Jadwigi Śląskiej i w sobotę św. Ignacego Antiocheńskiego.

Przez cały miesiąc październik nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.00. Dzieci zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki.

W zakrystii lub kancelarii parafialnej można zgłaszać wypominki za zmarłych (roczne, półroczne jednorazowe i oktawalne).

Co roku 15 października obchodzony jest Dzień Dziecka Utraconego. Dlatego w najbliższy czwartek w bazylice św. Ap. Piotra i Pawła o godz. 1715 będzie odmówiony różaniec, a potem Msza św. w intencji rodziców, dotkniętych stratą swojego dziecka.

Dziękujemy mieszkańcom z ul. Przechodnirj za sprzątanie kościoła,n na sobotę zapraszamy parafian z ul.Sienkiewicza.

„Bóg zapłać” za ofiary na dzwon dla naszego kościoła.

PAŹ