Ogłoszenia, 23 Ndz. Zwykła, 6.09.2020

Strona główna » Ogłoszenia » Ogłoszenia, 23 Ndz. Zwykła, 6.09.2020

Dzisiaj o 15.00 Godzina Miłosierdzia i zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Od dzisiejszej niedzieli zapisujemy do grupy przygotowujących się do I Komunii św, oraz młodzieży z klas 6 do s Bierzmowania. Zapraszamy też chętnych do KSMu i grona ministrantów.

W tym tygodniu powinien dotrzeć do nas nasz nowy dzwon. Bóg zapłać za ofiary na ten cel, ponieważ będziemy mieli dług do spłaty.

We wtorek, 8.09., przypada święto Narodzenia NMP. Po wieczornej Mszy rozpoczynamy 33 dniowe przygotowanie do Aktu Ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez Maryję na podstawie „Traktatu o doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny”. Serdecznie wszystkich zapraszamy także przez kolejne dni.

Młodzież z KSMu organizuje na ostatnią niedzielę września pożegnanie lata i fanterię. Dzisiaj do puszek są zbierane ofiary na ten cel. Bóg zapłać.

W sobotę na sprzątanie kościoła zapraszamy mieszkańców z ul. Huldczyńskiego 7. Dziękujemy za pomoc mieszkańcom z ul. Piłsudskiego 52.

Polecamy prasę katolicką.

WRZ