Ogłoszenia, 22 Ndz. Zwykła, 30.08.2020

Strona główna » Ogłoszenia » Ogłoszenia, 22 Ndz. Zwykła, 30.08.2020

Dzisiaj w naszej parafii  o 12.00 odbędzie się uroczystość I Komunii św. W białym tygodniu dzieci we wtorek proszą Ducha św o błogosławieństwo na nowy rok szkolny i na całe życie w przyjaźni z Jezusem. We środę dziękują i modlą się za rodziców i nauczycieli. W piątek poświęcają się Sercu Pana Jezusa oraz dziękują babciom i dziadziusiom. W sobotę poświęcają się Matce Bożej. Bóg zapłać Rodzicom za zakup dwóch nowych mikrofonów bezprzewodowych.

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca/ Spowiedź od godz. 16.30. Nabożeństwo wynagradzające  po  Mszy wieczornej.

1 września, we wtorek na 17.00 zapraszamy  na Mszę św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 20/21.

W tym tygodniu mamy do zapłaty na dzwon  kolejną ratę 24 tys. Zł.   Dzwon będziemy mieli już za dwa tygodnie. Jeśli ktoś byłby w stanie pożyczyć na ten cel choćby część tej kwoty – byłbym niezmiernie wdzięczny.

Od przyszłej niedzieli zapisujemy do grupy przygotowujących się do I Komunii św, oraz młodzieży z klas 6 do s Bierzmowania. Zapraszamy też chętnych do KSMu i grona ministrantów.

Za tydzień w  niedzielę o 15.00 Godzina Miłosierdzia i zmiana tajemnic Żywego Różańca.

W sobotę na sprzątanie kościoła zapraszamy mieszkańców Piłsudskiego 52.

Bóg zapłać za ofiary dla dotkniętych tragedią w Bejrucie, zebraliśmy 680 zł.

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy ŚP. Artura Remjasza i Alberta Zarzeckiego. Wieczny odpoczynek …

SIE