Ogłoszenia, 13.10.2019, 28 Ndz. Zwykła

Strona główna » Ogłoszenia » Ogłoszenia, 13.10.2019, 28 Ndz. Zwykła

Dziś w Polsce przeżywamy XIX Dzień Papieski, ofiarami do puszek wspomagamy Fundacje „Nowego Tysiąclecia”

W liturgii tygodnia wspominamy;

– w poniedziałek – św.  Małgorzaty Marii Alacogue, dziewic

– we wtorek – św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

–  w środę – św. Jadwigi Śląskiej, jest to rocznica wyboru papieża polaka – Jana Pawła II na Stolicę Piotrową w 1978 r.

– w  czwartek – – wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męczennika

– piątek św. Łukasza, ewangelisty.

Przypominamy,że nabożeństwa różańcowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedziele o g. 16.00.          Cieszy nas duża frekwencja dzieci i młodzieży . Życzymy wytrwałości.

Można zgłaszać naszych zmarłych do wypominek – kartki są przy prawym wyjściu na ławkach.

W przyszłą niedzielę po mszy  12.00 zapraszamy rodziców dzieci I Komunijnych na spotkanie.

W przyszłą –  III niedzielę m-ca w ofiarach pamiętajmy o naszej świątyni – przygotowujemy się do zakupu nowego konfesjonału i podstawy marmurowej dla Dzieciątka Jezus. Bóg Zapłać.

Bractwo Szkaplerzne ma swoje spotkanie formacyjne we środę – 16.X.

Bractwo św. Józefa zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę na wieczorną Mszę św.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszk. z ul. Huldczyńskiegi 7, były dwie osoby /P Gajek i P. Czech/. Na sobotę zapraszamy parafian z ul. Łośnickiej.

PAŹ