Ogłoszenia, 22.09.2019, 25 Ndz. Zwykła

Strona główna » Ogłoszenia » Ogłoszenia, 22.09.2019, 25 Ndz. Zwykła

Dzisiaj po Mszy 12.00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św.

Dzieci I-szo komunijne proszone są na spotkanie w każdą ostatnią sobotę m-ca, czyli w najbliższą na godzinę 11.00.

Jutro wspomnienie św. O.Pio.

Trwa nowenna przed świętem św. Michała Archanioła, a także św. Tereski od Dzieciątka Jezus. Na pół godz. Przed wieczorną Mszą św.

Dziękujemy za troskę o czystość kościoła, wczoraj sprzątały następujące osoby z ul. Równej – Stanisława Zimna, Iwona i Agnieszka Fedoryszak, Zofia Felczuk i Małgorzata Zamora. Na najbliższą sobotę zapraszamy mieszk. z ul. Amatorskiej.

Przy wyjściu ofiarą do puszki możemy wesprzeć Polaków w Ozjernoje w Kazachstanie. Bóg zapłać.

Polecamy prasę katolicką. Zachęcamy też do korzystanie z „Biblioteki pod Chórem”.

WRZ