Ogłoszenia parafialne, 25.08.2019

Strona główna » Ogłoszenia » Ogłoszenia parafialne, 25.08.2019

Jutro, tj. w poniedziałek (**26 sierpnia**) przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. 7.30,  9.00,   17.00.

Nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej dzisiaj na Mszy popołudniowej. O

godz.12.00 w tygodniu odmawiamy wspólnie Anioł Pański w intencji wynagradzającej i za Ojczyznę. Zapraszamy.

W przyszłą niedzielę (**1 września**) przypada 80 rocznica wybuchu II wojny światowej i tego samego dnia obchodzimy też Światowy Dzień Modlitw o Ochronę Stworzenia.

W przyszłą niedzielę wracamy do porządku Mszy św. jak w ciągu roku – będzie już odprawiana Msza o godz. 10.30.  Zmiana tajemnic Żywego Różańca i Godzina Miłosierdzia o godz. 15.00.

Od  1 września zapraszamy dzieci z rodzicami na Mszę św. o godz. 12.00.

Szczególnie to zaproszenie kierujemy do rodziców i dzieci z klas III. W najbliższą niedzielę na tej Mszy św. poświęcimy tornistry (dla wszystkich chętnych). Od września rozpoczynamy spotkania przygotowujące dzieci do I Komunii św., dlatego prosimy o uczestnictwo rodziców z dziećmi na tej Mszy św. Od dzisiaj zapisujemy dzieci do I Komunii św.

Można zamawiać już intencje mszalne na rok 2020.

Sprzątanie Kościoła – dziękujemy parafianom z ul. Huldczyńskiego 22 i zapraszamy z ul. Południowej 6.

Na ostanie dni wakacji życzymy Parafianom i Gościom radosnego wypoczynku.

SIE