Ogłoszenia, 23.06.2019 12 tydzień zwykły

Strona główna » Ogłoszenia » Ogłoszenia, 23.06.2019 12 tydzień zwykły

Trwajmy w uwielbieniu Jezusa w Najświętrzym Sakramencie.  Codziennie po wieczornej Mszy Św. odbywa się procesja wokół kościoła w duchu przeproszenia i wynagrodzenia za zniewagi i bluźnierstwa. Na zakończenie oktawy Bożego Ciała – jak co roku procesja ulicami parafii. Serdecznie wszystkich zapraszamy, dziękując zarazem za piękny udział w uroczystości odpustowej.

W tym tygodniu obchodzimy – jutro, 24.06. Uroczystość Nar. Św. Jana Chrzciciela /dodatkowa Msza o 9.00., w piątek Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa, w sobotę Urocz. Św. Ap. Piotra i Pawła.

Od następnej niedzieli obowiązywał będzie wakacyjny porządek niedzielnych Mszy Św.: 7.30,  9.00, 12.00 oraz  16.00. Nie będzie Mszy o godz. 10.30. Ten porządek zamieszczony jest na pięknej ulotce z modlitwami do Dzieciątka Jezus – prosimy o zabranie ich dla siebie i bliźnich – są gratisowe.

Polecamy prasę katolicką. Jest nowy  numer Miłujcie się.

Jest organizowana pielgrzymka do Ziemi Świętej – 28.11.- 04.12.  – szczegóły w gablotce lub w zakrystii.