Ogłoszenia, 11.11.2018, 32 Niedz. Zw.

Strona główna » Ogłoszenia » Ogłoszenia, 11.11.2018, 32 Niedz. Zw.

• Dzisiaj, 11 listopada, przypada 100. rocznica odzyskania niepodległości.  O godz. 12.00 Mszę św. poprzedzi okolicznościowa akademia w wyk KSMu. Pamiętajmy o modlitwie za Ojczyznę i tych którzy oddali życie za Jej wolność
  • Dzisiaj poświęcamy opłatki na Boże Narodzenia. W najbliższych dniach upoważnione przez naszą  parafię osoby rozniosą je do naszych domów – polecam ich waszej życzliwości; ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na  spłatę należności za schody granitowe.
  • Od jutra rozpoczynamy nowennę przed świętem św. Rafała Kalinowskiego, która rozpoczynać się będzie o 16.30 w kaplicy adoracji.
  • Wprawdzie od dzisiaj rozpoczęliśmy już modlitwy „wypominek” rocznych i półrocznych, ale jeszcze można zgłaszać swoich zmarłych.

LIS