Wyszukiwarka

Parafia Bożego Ciała
w Zawierciu

Ogłoszenia duszpasterskie 30 kwietnia 2017 r.

Strona główna » Ogłoszenia » Ogłoszenia duszpasterskie 30 kwietnia 2017 r.

wielkość tekstu: A | A | A

  1. Dziś rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy do lektury Pisma św. Zapraszamy na godz. 15:00. na koronką do Miłosierdzia Bożego i krótkie nabożeństwo biblijne. Dzisiaj, jako zachętę do lektury Biblii, otrzymamy przy wyjściu na karteczkach sigla z Pisma św. („Chleb Słowa”).
  2. Dzisiaj o 16.00 – Narodowe Czytanie Biblii – przy Fontannie – Plac Jana Pawła II zorganizowane przez KSM z Zawiercia.
  3. Jutro rozpoczynamy miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które rozpoczynają się przed Mszą wieczorną.
  4. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Okazja do sakramentu pokuty. Prosimy też zgłaszać chorych.
  5. W środę przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą sprawowane jak w niedzielę. Zachęcamy również, by na te świąteczne dni wywiesić naszą narodową flagę.
  6. W przyszłą niedzielę – Niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Powołania w Kościele. Zapraszamy także na Godzinę Miłosierdzia i zmianę tajemnic Żywego Różańca.
  7. Kontynuujemy peregrynację figurki MB Fatimskiej. Obecnie trwa ona na ulicy Huldczyńskiego 7, następnie przejdzie na ul. Huldczyńskiego11. Zachęcamy wszystkie rodziny do przyjęcia Maryi i wspólnej modlitwy różańcowej z okazji 100 – lecia objawień fatimskich. /Dnia 13 maja papież Franciszek dokona kanonizacji bł. Hiacynty i bł. Franciszka podczas swej pielgrzymki do Fatimy – których relikwie mamy w parafii/.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła parafianom z ul. Przechodniej były – 2 osoby, na sobotę zapraszamy mieszkańców z ul. Sienkiewicza.
  9. Polecamy czasopisma: Niedzielę, Miłujcie się, Tęcza, i Echo Parafii. Zachęcamy również do korzystania z naszej biblioteki pod chórem.

29

KWI

2017

429

razy

czytano

parafiabozegociala.pl

Kult Dzieciątka
Jezus w tutejszym
kościele

Modlitwy

do Dzieciątka Jezus

Święta Rita

z Cascia (1381-1457)

Święta od spraw
beznadziejnych

Apostolat Różańca Św.

i Płaszcza Matki Bożej z Guadalape

Bractwo Św. Szkaplerza Karmelitańskiego

Żywy Różaniec

Rycerstwo Św. Michała Archanioła

Transmisja na żywo

Msza św. w dni powszednie godz. 17:00 Msza niedzielna 16:00 Adoracja 15:00

strona głównaaktualnościParafiaMsze św.Sakramenty św.Dzieciątko Jezusśw. RitaNabożeństwo do MBGaleriaKontaktPolityka prywatności
Rzymskokatolicka Parafia p.w. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Zawierciu Archidiecezja Częstochowska.
Pasja
tworzenia

osób online: 1

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL

Prośba o modlitwę

Dodaj prośbę o modlitwę

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN


Warning: include(modules/Lector_1__1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/am1x2007081233/domains/parafiabozegociala.pl/private_html/index1_normal.php on line 417

Warning: include(modules/Lector_1__1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/am1x2007081233/domains/parafiabozegociala.pl/private_html/index1_normal.php on line 417

Warning: include(): Failed opening 'modules/Lector_1__1.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56/lib/php') in /home/am1x2007081233/domains/parafiabozegociala.pl/private_html/index1_normal.php on line 417
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Prośba o modlitwę
Dodaj prośbę o modlitwę
Zobacz wpisy

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.