Wyszukiwarka

Parafia Bożego Ciała
w Zawierciu

Ogłoszenia duszpasterskie 19 marca 2017 r.

Strona główna » Ogłoszenia » Ogłoszenia duszpasterskie 19 marca 2017 r.

wielkość tekstu: A | A | A

1. Przypominam, że w każdy piątek Wielkiego Postu za odmówienie modlitwy do Chrystusa ukrzyżowanego: Oto ja, dobry i najsłodszy Jezu oraz za udział w drodze krzyżowej, a także w każdą niedzielę za udział w nabożeństwie gorzkich żali (o 16.00) oraz za odprawienie przynajmniej trzydniowych rekolekcji (u nas rozpoczną się 1.04.) można uzyskać odpust zupełny.

2. Trwa nawiedzenie MB w znaku Fatimskiej Figury – obecnie w bloku przy ul. Południowej 6. Prosimy tych mieszkańców o zainteresowanie się pod którym nr mieszkania aktualnie przebywa i przyjęcie także u siebie. Kolejnym blokiem będzie Huldczyńskiego 1.

3. Uroczystość św. Józefa liturgicznie obchodzimy jutro z tej racji, że niedziela Wielkiego Postu nie dopuszcza innej celebracji.

W sobotę, 25 marca, przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze święte w naszym kościele o godz.7.30, 9.00. I 17.00. Jest to także Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Podczas Eucharystii będzie można podjąć dzieło adopcji, składając zobowiązanie codziennej modlitwy w intencji nienarodzonego dziecka i jego rodziców.

4. Przyszła niedziela to Niedziela Laetare.

5. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy ŚP. Euzebiusza Szulakiewicza – ojca ks. Wojciecha, Bóg zapłać tym, którzy wybrali się do Koszalina na ten pogrzeb. Natomiast w naszej parafii pożegnaliśmy ŚP. Janusza Naporę. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

6. Sprzątanie kościoła w sobotę o 10.00. na które zapraszamy mieszkańców Huldczyńskiego 22. Natomiast serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom Huldczyńskiego 14 za piękne posprzątanie naszej świątyni.

22

MAR

2017

438

razy

czytano

parafiabozegociala.pl

Kult Dzieciątka
Jezus w tutejszym
kościele

Modlitwy

do Dzieciątka Jezus

Święta Rita

z Cascia (1381-1457)

Święta od spraw
beznadziejnych

Apostolat Różańca Św.

i Płaszcza Matki Bożej z Guadalape

Bractwo Św. Szkaplerza Karmelitańskiego

Żywy Różaniec

Rycerstwo Św. Michała Archanioła

Transmisja na żywo

Msza św. w dni powszednie godz. 17:00 Msza niedzielna 16:00 Adoracja 15:00

strona głównaaktualnościParafiaMsze św.Sakramenty św.Dzieciątko Jezusśw. RitaNabożeństwo do MBGaleriaKontaktPolityka prywatności
Rzymskokatolicka Parafia p.w. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Zawierciu Archidiecezja Częstochowska.
Pasja
tworzenia

osób online: 3

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL

Prośba o modlitwę

Dodaj prośbę o modlitwę

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN


Warning: include(modules/Lector_1__1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/am1x2007081233/domains/parafiabozegociala.pl/private_html/index1_normal.php on line 417

Warning: include(modules/Lector_1__1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/am1x2007081233/domains/parafiabozegociala.pl/private_html/index1_normal.php on line 417

Warning: include(): Failed opening 'modules/Lector_1__1.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56/lib/php') in /home/am1x2007081233/domains/parafiabozegociala.pl/private_html/index1_normal.php on line 417
Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Prośba o modlitwę
Dodaj prośbę o modlitwę
Zobacz wpisy

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.