Ogłoszenia duszpasterskie 19 lutego 2017 r.

Strona główna » Ogłoszenia » Ogłoszenia duszpasterskie 19 lutego 2017 r.

1. Za tydzień o 13.00 zapraszamy na krótkie spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych – kl. III.

2. Dzisiaj zapraszamy na spotkanie Bractwo św. Józefa – g. 16.00. Czcicieli Św. Rity zapraszamy na 22 lutego ( środa) na godz. 17.00.

3. Na pomoc niepełnosprawnym z domów Betel przekazaliśmy 365 zł. Bóg zapłać za dar serca.

4. Dzisiaj jest trzecia niedziela miesiąca, ofiary składane na tacę są przeznaczone na dalsze prace przy naszej świątyni oraz na ogrzewanie. Bóg zapłać.

5. Polecamy Niedzielę, Miłujcie się (nowy nr), książkę o Fatimskich Objawieniach.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzicom dzieci I Kom. Na sobotę zapraszamy młodzież przygotowującą , się do sakramentu Bierzmowania i jej rodziców.

7. Mamy zaproszenie na koncert w przyszłą niedzielę do Włodowic. Szczegóły na plakacie w gablotce.

8. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy Zofię Trepka i Józefa Domagałę. Wieczny odpoczynek …

LUT